Allecto raamatupoel on alati hea meel võõrustada noori keelehuvilisi ja nende õpetajaid ning sellel kevadel pakume inglise keele rühmadele võimalust külastada meie kauplust ning veeta raamatute seltsis mänguline ja huvitav tund.

Peter V. Brett on ameerika ulmekirjanik ning astub üles kirjandusfestivalil HeadRead 2016, laupäeval, 28. mail kell 15.00, Kirjanike Maja musta laega saalis.

Peter V. Brett kasvas üles igapäevaselt uusi fantaasiaraamatuid ja koomikseid neelates ning rollimänge mängides. Haridustee viis ta kirjanduse ja kunstiajaloo juurde ning kümme aastat töötas ta ravimialaste trükiste kallal, toksides samal ajal rongiga tööle sõites telefoni oma esimest romaani, loobudes igapäevatööst kirjanikukarjääri kasuks.

Mihhail Šiškin on üks hinnatumaid kaasaegseid vene autoreid, kes esineb kirjandusfestivalil HeadRead 2016, reedel, 27. mail kell 19.00, Kirjanike Maja musta laega saalis ning olgugi, et ta on pälvinud kõik oma kodumaakesksed kirjandusauhinnad - Vene Bookeri preemia romaani „Izmaili vallutamine“ eest ning „Veenuse juus“ on talle toonud Rahvusliku Bestselleri ja Suure Raamatu preemia – on Šiškin üks tulisemaid Venemaal valitseva režiimi kriitikuid.