pdf

Võõrkeelne õppematerjal 2021-2022

Valik inglise, prantsuse, saksa, hispaania ja itaalia keele õppematerjale alg-, põhi- ja keskhariduskoolides, keeleõpperühmades ning erakoolides kasutamiseks

pdf

Ingliskeelsed postrid

Üle 800 värvilise ja õpetliku A1 suuruses postri rohkem kui 20 erinevas õppeaines.

pdf

Regipio keeleõppemängud 2018

Erinevad lauamängud ingliskeelse sõnavara ja grammatika õppimiseks-harjutamiseks.

pdf

Prantsuskeelsed raamatud täiskasvanutele

Kõige uuemad ja populaarsemad raamatud Prantuse keeles

pdf

Prantsuskeelsed noorte- ja lasteraamatud

Enimmüüdud laste-ja noorteraamatud prantsuse kelees

pdf

British Book Awards 2019 Shortlist

 

British Book Awards 2019 nominantide lühinimekiri. Teosed on esitatud mitmes kategoorias (Fiction Book of the Year, Fiction: Crime & Thriller Book of the Year, Children's Fiction Book of the Year, Début Book of the Year, Non-Fiction Lifestyle Book of the Year, Children's Illustrated & Non-Fiction Book of the Year, Non-Fiction Narrative Book of the Year, AudioBook of the Year) ja on valitud juhtivate raamatukaubanduse esindajate poolt.

 

pdf

Õpetlikud lood (Educational Stories)

 

Valikusse on kogutud suurepärased raamatud, milliste abil on lastel võimalik õppida kuidas käituda erinevates olukordades, kuidas oma tundeid juhtida ja organismist paremini aru saada ning kuidas tuleb suhelda ja arvestada ümbritsevate inimeste ja keskkonnaga. Raamatud sobivad nii iseseisvaks lugemiseks kui ka võivad olla abiks vanematele, kes jäävad oma uudishimulikele lastele vastuse võlgu või vajavad nõu õige kasvatamisstiili kohta.

 

pdf

Cervantes Prize Winners

 

Cervantes auhinna võitjate teoseid. Miguel de Cervantes järgi nime saanud auhinda on välja antud 1975.a. Seda auhinda peetakse kõige prestiižekamaks hispaaniakeelses kirjanduses ning selle kandidaate valib Hispaania Kuninglik Akadeemia.