pdf

Voorkeelne oppematerjal 2019-2020

Valik inglise, prantsuse, saksa, hispaania ja itaalia keele õppematerjale alg-, põhi- ja keskhariduskoolides, keeleõpperühmades ning erakoolides kasutamiseks

pdf

Ingliskeelsed postrid

Üle 800 värvilise ja õpetliku A1 suuruses postri rohkem kui 20 erinevas õppeaines.

pdf

Regipio keeleõppemängud 2018

Erinevad lauamängud ingliskeelse sõnavara ja grammatika õppimiseks-harjutamiseks.

pdf

Head of Zeus January-June 2019

 

Kõige värskemad Head of Zeus kirjastuse poolt välja antud teosed. Nimekirjast leidub raamatuid igast žanrist nii täiskavanule kui noorele lugejale sellistelt autoritelt nagu: Ben Okri, Terry Goodkind, Ken Liu, Adrian Tchaikovsky, Cixin Liu, Yaba Badoe, Wendy Holden ja paljud teised.

 

pdf

Walker Books January-June 2019

 

Walker kirjastuse järgneva 2019 aasta 1.poolaastal ilmuv uudiskirjandus, millest leiate ka ülipopulaarsete autorite Angie Thomas, Lauren James, Anthony Horowitz ja Cassandra Clare uued raamatud. Valikus leidub midagi huvitavat ka väiksemale lugejale.

pdf

Atlantic Books 2018-2019

Kõige värskemad raamatud kirjastuselt Atlantic Books, mis annab välja laia valikut kirjandust tervisest kaasaegsete romaanideni

pdf

Prantsuskeelsed raamatud täiskasvanutele

Kõige uuemad ja populaarsemad raamatud Prantuse keeles

pdf

Prantsuskeelsed noorte- ja lasteraamatud

Enimmüüdud laste-ja noorteraamatud prantsuse kelees

pdf

Titan Books 2018

 

Kõige uuemad raamatud kirjastuselt Titan Books, kes annab välja koomikseid ja novelle kõige populaarsematest sarjadest nagu: Assassin’s Creed, Doctor Who, Antman, Deadpool, Black Panther, Spider-Man, Supernaturl, Once Upon a Time, Firefly, Scherlock, Star Wars, Star Trek ja paljud muud. Lisaks koomiksitele leidub ka ilukirjandust, mille hulgas on kauaoodatud V.E. Schwab’i Villians sarja järg Vengeful.

 

pdf

British Book Awards 2019 Shortlist

 

British Book Awards 2019 nominantide lühinimekiri. Teosed on esitatud mitmes kategoorias (Fiction Book of the Year, Fiction: Crime & Thriller Book of the Year, Children's Fiction Book of the Year, Début Book of the Year, Non-Fiction Lifestyle Book of the Year, Children's Illustrated & Non-Fiction Book of the Year, Non-Fiction Narrative Book of the Year, AudioBook of the Year) ja on valitud juhtivate raamatukaubanduse esindajate poolt.

 

pdf

Õpetlikud lood (Educational Stories)

 

Valikusse on kogutud suurepärased raamatud, milliste abil on lastel võimalik õppida kuidas käituda erinevates olukordades, kuidas oma tundeid juhtida ja organismist paremini aru saada ning kuidas tuleb suhelda ja arvestada ümbritsevate inimeste ja keskkonnaga. Raamatud sobivad nii iseseisvaks lugemiseks kui ka võivad olla abiks vanematele, kes jäävad oma uudishimulikele lastele vastuse võlgu või vajavad nõu õige kasvatamisstiili kohta.